KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15528149

nr 1552 8149

Oidentifierad konstnär. Hästporträtt Uppsala, -86. Signerad. Olja på pannå, 59x71 cm, yttermått inklusive ram: 72x83 cm

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 17 juli 2023
kl 20:16:22